У центральній садибі Миргородського району вшанували українських захисників

Дата: 14.10.2022 14:47

14 жовтня відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам АТО/ООС у Сквері Слави в центральній садибі Миргородського району з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня козацтва.

У заході взяли участь: голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник районної військової адміністрації Віталій Дяківнич, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, командир 831 бригади тактичної авіації, Герой України Олександр Мостовий, керівники силових структур, військових формувань, учасники громадської організації ВО «Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій» та Миргородського полку українського козацтва, депутати і громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності і загинули у кривавій боротьбі з російськими окупантами.