14 жовтня – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 08:51

Шановні жителі Миргородщини!

Вітаю вас зі святами, які об’єднує день 14 жовтня. День захисників та захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці – це багата співзвучність, символ одвічного прагнення народу до захисту рідної землі в усі часи.

Дякую тим, хто зі зброєю в руках захищає свою Батьківщину, свій народ від ворога. Українська армія береже бойові традиції предків, демонструє свою вправність на полі бою та впевнено йде до перемоги. Ми пишаємося своїми героями!

Гострий біль пронизує серце, коли ми дізнаємося про втрати на фронті. І цей біль з часом не зникає. Всі українці кожного дня схиляють голови у скорботі за всіма загиблими за Україну. Ми завжди будемо пам’ятати полеглих на фронті і в тилу.

Нехай Пресвята Богородиця щодень береже наших воїнів та всіх, хто працює на своїх фронтах. Ми боролись, ми боремося і обов’язково поборемо ворога! Слава нашим захисникам і захисницям! Слава Україні!

З повагою, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка