Олександр Невмержицький

Дата: 13.10.2022 12:13

Чорним каменем горя війна знову влучила у Лохвицьку громаду. Надійшла трагічна звістка про загибель нашого земляка із міста Лохвиця НЕВМЕРЖИЦЬКОГО Олександра Костянтиновича.

Він народився 2 квітня 1987 року у селі Сенча. Згодом родина переїхала у місто Лохвицю, де Олександр навчався у загальноосвітній школі №1. У 2007 році закінчив Лохвицький технологічний технікум Полтавської державної аграрної академії, отримавши спеціальність техніка-механіка.

Працював водієм на підприємствах Лохвиччини.

Після повномасштабного російського вторгнення вже 26 лютого 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Служив у званні солдата на посаді водія взводу радіозв'язку.

7 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання біля села Рідкодуб Куп‘янського району Харківської області наш захисник Олександр Невмержицький загинув… Йому було 35…

Світла пам'ять про Олександра вічно житиме в серцях усіх, хто його знав, у душах тих, кого він захищав від ворога.

Вічна пам'ять і шана нашому Герою! Слава Україні!

Джерело - сайт Миргородської міської ради