Подякували мамі за виховання сина – захисника своєї держави

Дата: 13.10.2022 11:52

Фото без описуНапередодні Дня захисників і захисниць України голова Миргородської районної ради Наталія Гирка відвідала жительку села Зубівка Миргородської громади Катерину Іванівну Кійко. Завітала виконати приємну місію – вручити подяку за виховання сина - справжнього патріота своєї держави Володимира Кійко, який нині перебуває на фронті.

Події передував лист на адресу районної ради від командира військової частини, в якій несе службу Володимир Михайлович. У листі зазначено, що військовослужбовець за час несення служби проявив себе у зразковій дисципліні, достойному виконанні завдань та підтримці високого авторитету Збройних Сил України.

Наталія Олексіївна від себе додала, що нині кожен захисник рідної землі віддано служить українському народові та примножує славу всіх поколінь захисників держави. Разом з адміністратором відділу ЦНАП Миргородської міської ради Олегом Малоногою також передала Катерині Іванівні теплий плед, що зігріватиме її не менше, ніж думки про перемогу.