2 жовтня – День територіальної оборони України

Дата: 02.10.2022 10:05

Шановні службовці військ територіальної оборони Миргородщини!

Щиро вітаю вас зі святом, яке відзначається щороку у першу неділю жовтня. Відповідно до Указу Президента, це свято підкреслює важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України.

Із початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю саме війська тероборони зігради одну із ключових ролей у стриманні натиску та боротьбі за територіальну цілісність. І зараз ці війська залишаються страшним сном для противника, тримають оборону стратегічних об’єктів нашої держави та щодня наближають перемогу. Війська тероборони об’єднали людей, різних за віком та професією, але єдиними у світогляді та патріотизмі.

Ми віримо у вашу міць та незламність, ми переконалися у вашій силі. Зі святом вас! Разом – обов’язково переможемо!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка