30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2022 08:37

Шановні працівники бібліотек Миргородського краю!

Прийміть вітання до Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня. Ваше свято невипадково співпадає із християнським – Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Ви є провідниками у світ мудрості і знань.

Роль бібліотек у суспільстві важко переоцінити. У безмежному світі літератури можна знайти відповіді на багато питань, збагатитися новими знаннями та набути досвіду, здобути неформальну освіту. Книгозбірні вже давно стали сучасними хабами, осередками діяльності, а тепер ще й волонтерськими центрами.

Вислювлюю вдячність усім працівникам бібліотек наших громад за натхненну працю, за наполегливість, а також – за активну громадянську позицію, волонтерство та допомогу нашим захисникам.

З нагоди свята бажаю вам і надалі поповнювати життєву скарбницю мудрістю, робити світ навколо себе кращим. Здоров’я вам та вашим родинам, добробуту і найголовніше – перемоги на усіх фронтах.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА