№19 23.11.2020

Дата: 23.11.2020 16:19

Про проведення виробничої наради із працівниками виконавчих апаратів районних рад районів, які приєднані
до Миргородського району

З метою координації взаємодії виконавчих апаратів районних рад районів, які приєднані до Миргородського району, із виконавчим апаратом районної ради та відповідними службами Миргородської районної державної адміністрації, керуючись статтею 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,
зобов’язую:
1.    Провести виробничу нараду 26 листопада 2020 року у залі засідань Миргородської районної ради за адресою: вул. Гоголя, буд.120, м. Миргород. Початок – об 11:00 год.
2.    На нараду запросити таких працівників виконавчих апаратів районних рад районів, приєднаних до Миргородського району:

• керуючих справами;
  • головних бухгалтерів;
  • працівників, відповідальних за кадрову та юридичну роботу.

У разі відсутності керуючого справами на нараду повинна прибути особа, яка виконує його обов’язки.
3.    Виконавчому апарату Миргородської районної ради (КАРАБКА О.Ю.) забезпечити організацію та проведення виробничої наради.

Голова районної ради                        Наталія ГИРКА