№1 04.01.2021

Дата: 04.01.2021 16:10

Про затвердження графіку прийому громадян  керівниками виконавчого апарату районної ради у 2021 році

Керуючись статтею 22 Закону України „Про звернення громадян”, статтею 55 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”
зобов’язую:
1. Затвердити графік прийому громадян керівниками виконавчого апарату районної ради (додається).
2. Спеціалісти виконавчого апарату районної ради здійснюють прийом громадян щоденно, крім вихідних днів, за необхідністю, виключно за вказівками керівників виконавчого апарату районної ради, після прийому громадян у таких керівників.
3. Графік прийому громадян оприлюднити в районних засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Карабку О.Ю.

Голова районної ради                                        Наталія ГИРКА

ЗАТВЕРДЖЕНО:
Розпорядження голови районної ради від 04.01.2021 р. № 1

Г Р А Ф І К
прийому громадян  керівниками
виконавчого апарату районної ради
у 2021 році

Гирка Наталія Олексіївна – голова районної ради, кожний вівторок і четвер з 10-00 до 12-00 год., кабінет № 27.
Карабка Олег Юрійович – заступник голови районної ради, кожні понеділок і п’ятницю з 10-00 до 12-00 год., кабінет № 29.
Ємець Андрій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, кожний вівторок і четвер з 9-00 до 12-00 год. кабінет № 25.
У разі відсутності в часи прийому посадової особи виконавчого апарату районної ради, прийом може бути перенесений на інший день, або особа, що звертається, за її згодою, може бути прийнята іншою посадовою особою виконавчого апарату районної ради.

Примітка: прийом громадян проводиться в приміщенні районної ради за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 120.
Попередній запис громадян на особистий прийом проводиться у кім. № 26 (приймальня голови районної ради) або за телефоном 5-25-24 з 9-00 до 18 -00 щоденно, крім вихідних днів.
Реєстрація прийнятих громадян здійснюється в приймальні голови районної ради або безпосередньо особою, яка здійснює прийом.

Заступник голови районної ради                О. КАРАБКА