№4 19.01.2021

Дата: 19.01.2021 10:00

Про скликання четвертої сесії районної ради восьмого скликання

У відповідності до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”
з о б о в‘ я з у ю:
1. Скликати четверту сесію районної ради восьмого скликання 29 січня 2021 року об 11-00 год. у залі засідань районної ради з дотриманням умов карантинного режиму.
2. На розгляд сесії винести наступні питання:
2.1    Про передачу з балансового обліку відділу освіти Миргородської районної держадміністрації на балансовий облік Миргородської районної ради індивідуально визначеного майна.

2.2    Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району Полтавської області у власність Комишнянської селищної територіальної громади моторизованих колісних транспортних засобів.

2.3    Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району у власність Миргородської міської територіальної громади нежитлового приміщення розташованого за адресою м. Миргород, вул. Сорочинська, 53.

2.4    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Великобагачанського району Полтавської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-IX „Про утворення та ліквідацію районів” у власність Великобагачанської селищної територіальної громади.

2.5    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Шишацького району Полтавської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-IX „Про утворення та ліквідацію районів” у власність Шишацької селищної територіальної громади.

2.6    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Лохвицького району Полтавської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-IX „Про утворення та ліквідацію районів” у власність Лохвицької міської територіальної громади.

2.7    Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Лохвицького району Полтавської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-IX „Про утворення та ліквідацію районів” у власність Лохвицької міської територіальної громади газового лічильника типу G-2,5 Т та котла „Житомир – 3”, які перебувають на балансовому обліку фінансового управління Лохвицької районної держадміністрації.

2.8    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гадяцького району Полтавської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-IX „Про утворення та ліквідацію районів” у власність Гадяцької міської територіальної громади.

2.9    Про передачу в користування на умовах відповідального зберігання Миргородській районній держадміністрації індивідуально визначеного майна Миргородської районної ради.

2.10    Про затвердження розподільчого балансу КНП „Миргородський ЦПМСД” Миргородської районної ради станом на 31.12.2020 р.

2.11    Депутатські запити.
2.12    Різне.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, депутатів обласної ради, голіву районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, голів територіальних громад, доповідачів по питаннях, винесених на розгляд пленарного засідання, засоби масової інформації.

Голова районної ради                        Наталія ГИРКА