№9 23.02.2021

Дата: 23.02.2021 15:55

Про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання

Керуючись статтею 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою координації діяльності громад району, оперативного вирішення проблемних питань та налагодження конструктивної взаємодії органів місцевого самоврядування з місцевими органами виконавчої влади, вдосконалення механізму їх відносин при виконанні власних і делегованих повноважень:

1.    Створити Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання.
2.    Затвердити Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання (додаток 1) та її персональний склад (додаток 2).
3.    Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті районної ради.
4.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

районної ради                    Наталія ГИРКА

до розпорядження від 23.02.2021 р. № 9

ПОЛОЖЕННЯ

1.    Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання (далі – Координаційна рада) є добровільним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах.
2.    У своїй діяльності Координаційна рада керується у Конституцією України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про співробітництво територіальних громад”, іншими законами та підзаконними актами.
3.    До складу Координаційної ради входять голова районної ради, заступник голови районної ради та голови 17 територіальних громад, що входять до складу Миргородського району.
4.    Голова Миргородської районної ради є головою Координаційної ради.
5.    Основною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться згідно плану роботи не рідше одного разу в квартал.
6.    Засідання можуть скликатися за пропозицією голови районної ради, або, в разі його відсутності, заступника голови районної ради або за пропозицією не менше однієї третини її персонального складу.
7.    Засідання Координаційної ради проводить голова районної ради, а в разі його відсутності – заступник голови районної ради. Засідання є правомочним за умови присутності на ньому не менше двох третин її персонального складу.
8.    Координаційна рада приймає рішення рекомендаційного характеру.
9.    Рішення Координаційної ради приймаються простою більшістю голосів.
10.    Координаційна рада:
10.1.    сприяє координації у взаємовідносинах між районною радою, районною державною адміністрацією та територіальними громадами, що входять до складу Миргородського району;
10.2.    сприяє розвитку співробітництва територіальних громад Миргородського району та за його межами;
10.3.    готує пропозиції щодо розроблення районних цільових програм соціально-економічного спрямування;
10.4.    готує пропозиції щодо вдосконалення чинних законів, які регулюють діяльність органів місцевого самоврядування;
10.5.    сприяє організації обговорення в органах місцевого самоврядування, депутатами місцевих рад, членами територіальних громад проєктів законів, що вносяться на розгляд Верховної Ради України, узагальненню внесених пропозицій і зауважень, доведенню їх до відома Комітетів Верховної Ради України;
10.6.    розглядає питання щодо конструктивного і дієвого підходу органів місцевого самоврядування до розв’язання проблем функціонування місцевого господарства і забезпечення життєдіяльності територій, соціального захисту населення, сприяє узагальненню і поширенню передової практики роботи з питань, які відносяться до компетенції місцевого самоврядування;
10.7.    підтримує зв’язки з асоціаціями та іншими добровільними об’єднаннями в системі місцевого самоврядування, сприяє реалізації принципів Європейської Хартії про місцеве самоврядування, рекомендацій Ради Європи та її органів з цих питань, аналізує ефективність впровадження в практику місцевого самоврядування відповідних програм і зарубіжного досвіду;
10.8.    вносить при необхідності зміни і доповнення до Положення.
9. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради здійснює виконавчий апарат районної ради.

Керуючий справами
виконавчого апарату районної ради            Андрій ЄМЕЦЬ

до розпорядження від 23.02.2021 р. № 9
СКЛАД