№10 02.03.2021

Дата: 02.03.2021 08:00

Про створення робочої групи з питань аналізу проєкту рішення районної ради по залишках коштів районних бюджетів ліквідованих районів

Беручи до уваги результати розгляду питання „Про перерахування залишків коштів загального фонду, що утворилися на кінець бюджетного періоду на рахунках бюджетів ліквідованих районів” на 2-му пленарному засіданні 4 сесії районної ради 8 скликання 3 лютого 2021 року, з метою врегулювання спірних питань, що виникли під час розгляду даного сесійного питання, у відповідності до вимог чинного законодавства та у зв’язку з підготовкою винесення зазначеного питання на повторний розгляд чергової сесії районної ради, керуючись статтею 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”
зобов’язую:
1.    Створити робочу групу в складі представників: голови та заступника голови районної ради; голів постійних комісій та голів фракцій районної ради; виконавчого апарату районної ради; Миргородського відділення УДКСУ в Полтавській області; виконавчих органів – Миргородської районної державної адміністрації, голів комісій з реорганізації районних державних адміністрацій ліквідованих районів та затвердити персональний склад згідно з додатком.
2.    Виконавчому апарату районної ради підготувати та надіслати територіальним громадам, що входять до складу Миргородського району, запити щодо документально-обґрунтованих даних про фінансові (боргові) та/або майнові зобов’язання, які утворилися на території конкретної громади станом на кінець бюджетного періоду 2020 року, у тому числі перенесені на 2021 бюджетний рік, як кредиторська заборгованість.
3.    Провести засідання робочої групи 05 березня 2021 року о 10-00 год в залі засідань районної ради.
4.    Повідомити особисто членів робочої групи про засідання.
5.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                Наталія ГИРКА
до розпорядження голови районної ради від 02.03.2021 № 10
Склад

1.    Гирка Н. О. – голова районної ради, голова робочої групи.
2.    Карабка О. Ю. – заступник голови районної ради.
3.    Моргун О. П. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій.
4.    Цибенко В. Г. – голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.
5.    Федій І. А. – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів.
6.    Кулик О. І. – голова постійної комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля.
7.    Фошин О. Л. – голова постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
8.    Байрамов К. І. – голова фракції „Слуга народу”.
9.    Коркішко М. О. – голова фракції „Довіра”.
10.    Мельник О.І. – голова фракції „Рідне місто”.
11.    Окаянченко О. К. – голова фракції „Опозиційна платформа – „За життя”.
12.    Пінчук О. П. – голова фракції „Батьківщина”.
13.    Рудяк Ф. М. – голова фракції „За майбутнє”.
14.    Стешенко Л. Я. – голова фракції „Радикальна партія Олега Ляшка”.
15.    Трапікас О. В. – голова фракції „Європейська солідарність”.
16.    Ємець А.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.
17.    Толмачов В. І. – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради з юридичних питань.
18.    Вітренко М. О. – начальниця УДКСУ в Полтавській області (за згодою).
19.    Ємець В. М. – голова Миргородської РДА, голова комісії з реорганізації Миргородської РДА (за згодою).
20.    Синяговська М. Б. – начальниця фінансового управління Миргородської РДА (за згодою).
21.    Хоменко В. М. – перший заступник голови Миргородської РДА (за згодою).
22.    Завгородній В. С. – завідувач сектору містобудування Миргородської РДА (за згодою).
23.    Ушаков О. А. – головний спеціаліст юридичного сектору Миргородської РДА (за згодою).
24.    Костенко Т. В.– голова Лохвицької РДА, голова комісії з реорганізації Лохвицької РДА (за згодою).
25.    Братік С. В. – голова Великобагачанської РДА, голова комісії з реорганізації Великобагачанської РДА (за згодою).
26.    Бондаренко С. М. – в.о. голови Гадяцької РДА, голова комісії з реорганізації Гадяцької РДА (за згодою).
27.    Скороход С. А. – голова Шишацької РДА, голова комісії з реорганізації Шишацької РДА (за згодою).

Керуючий справами виконавчого апарату                    Андрій ЄМЕЦЬ