№13 12.04.2021

Дата: 12.04.2021 15:49

Про скликання шостої сесії районної ради восьмого скликання

У відповідності до частини 6 статті 46, частини 6 статті 56 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,
з о б о в‘ я з у ю:
1. Скликати шосту сесію районної ради восьмого скликання 23 квітня 2021 року об 11-00 год. у залі засідань районної ради з дотриманням умов карантинного режиму.
2. На розгляд сесії винести наступні питання:
2.1    Про затвердження передавального акту Великобагачанської районної ради.
2.2    Про затвердження передавального акту Гадяцької районної ради.
2.3    Про затвердження передавального акту Лохвицької районної ради.
2.4    Про затвердження передавального акту Шишацької районної ради.
2.5    Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.
2.6    Про затвердження Програми підтримки і розвитку місцевого самоврядування, забезпечення діяльності депутатів та зміцнення іміджу Миргородського району на 2021 рік.
2.7    Про затвердження програми забезпечення виконання Миргородською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2021 рік.
2.8    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району Полтавської області у власність Ромоданівської селищної територіальної громади.
2.9    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району Полтавської області у власність Великосорочинської сільської територіальної громади.
2.10    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району Полтавської області у власність Комишнянської селищної територіальної громади.
2.11    Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району Полтавської області у власність Миргородської міської територіальної громади.
2.12    Про внесення змін до рішення 2 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання від 11.12.2020 №34 „Про передачу КНП „Миргородська ЦРЛ” Миргородської районної ради у власність Миргородської міської територіальної громади в особі Миргородської міської ради”.
2.13    Про внесення змін до рішення 3 сесії Миргородської районної районної ради 8 скликання від 24.12.2020  №17 "Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Великосорочинської селищної територіальної громади закладів, об'єктів та майна".
2.14    Про припинення права користування земельними ділянками переданими Шишацькій районній раді.
2.15    Про припинення права користування земельними ділянками переданими Лохвицькій районній раді.
2.16    Про передачу у власність Лохвицької міської територіальної громади Лохвицької комплексної дитячої спортивної школи (код ЄДРПОУ 21066612).
2.17    Про припинення діяльності Об'єднаного трудового архіву селищних, сільських рад Великобагачанського району Полтавської області (код ЄДРПОУ 35799816) шляхом ліквідації.
2.18    Про внесення змін до рішення 35 сесії Великобагачанської районної ради 7 скликання від 12.11.2020 "Про передачу транспортних засобів".
2.19    Про передачу деяких транспортних засобів у власність Великобагачанської селищної територіальної громади.
2.20    Про закріплення депутатів районної ради за територіальними громадами Миргородського району.
2.21    Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Миргородської районної ради 8 скликання та опису його посвідчення.
2.22    Про затвердження плану роботи районної ради на 2021 рік.
2.23    Депутатські запити.
2.24    Різне
3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, доповідачів по питаннях, винесених на розгляд пленарного засідання, засоби масової інформації.

Заступник голови районної ради                        Олег КАРАБКА