№16 01.06.2021

Дата: 01.06.2021 15:43

Про внесення змін до Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання

Керуючись статтею 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
зобов’язую:
1.    Внести зміни до Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання”, затвердженого розпорядженням від 23.02.2021 № 9, виклавши пункт 3 у наступній редакції:
„До складу Координаційної ради входять голова районної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, перший заступник голови районної держадміністрації, голови 17 територіальних громад, що входять до складу Миргородського району.
2.    Ввести до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання”:
ІВАНЕНКА Віктора Борисовича, голову Миргородської районної державної адміністрації (за згодою);
ДЯКІВНИЧА Віталія Анатолійовича, першого заступника голови Миргородської районної державної адміністрації (за згодою).
3.   Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                    Наталія ГИРКА

до розпорядження від 23.02.2021 р. № 9
СКЛАД
(нова редакція)