№19 29.06.2021

Дата: 29.06.2021 15:39

Про скликання сьомої сесії районної ради восьмого скликання

У відповідності до частини 6 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,
з о б о в‘ я з у ю:
1. Скликати сьому сесію районної ради восьмого скликання 09 липня 2021 року об 11-00 год. у залі засідань районної ради з дотриманням умов карантинного режиму.
2. На розгляд сесії винести наступні питання:
2.1    Про стан правопорядку в Миргородському районі за перше півріччя 2021 року.
2.2    Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2021 року.
2.3    Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2021 рік.
2.4    Про затвердження розпоряджень голови Миргородської районної держадміністрації, прийнятих в міжсесійний період щодо використання коштів районного бюджету.
2.5    Про перерахування залишків коштів спеціального фонду до загального фонду районного бюджету Миргородського району.
2.6    Про встановлення вартісного критерію для розмежування основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок  районного бюджету Миргородського району
2.7    Про списання залишків коштів районного бюджету Миргородського району заблокованих на рахунках АК АПБ «Україна».
2.8    Про передачу необоротних активів - об'єктів незавершеного будівництва із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району у власність Великобудищанської сільської територіальної громади Миргородського району.
2.9    Про погодження надання Державною службою геології та надр України у користування ТОВ «Асфальтобетонній завод» (ЄДРПОУ – 31889628) з метою геологічного вивчення ділянки піску «Ставкова» у Миргородському районі Полтавської області.
2.10    Про внесення змін до рішення 29 позачергової сесії Миргородської районної ради сьомого скликання від 08.12.2017 р. №3 "Про передачу Великосорочинського літературно-меморіального музею М.В.Гоголя у власність територіальної громади в особі Великосорочинської сільської ради".
2.11    Про внесення змін до рішення 29 позачергової сесії Миргородської районної ради сьомого скликання від 08.12.2017 р. №4 "Про передачу Миргородського історико-краєзнавчого музею у власність територіальної громади в особі Великосорочинської сільської ради".
2.12    Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
2.13    Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Остапівка Миргородського району Полтавської області.
2.14    Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Онацьке Миргородського району Полтавської області.
2.15    Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Верхня Будаківка Миргородського району Полтавської області.
2.16    Про затвердження порядку використання прапорів на території Миргородського району.
2.17    Про затвердження списку присяжних Лохвицького районного суду.
2.18    Про внесення змін і доповнень до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання від 11.12.2020 №6 „Про затвердження структури та штатного розпису Миргородської районної ради восьмого скликання”.
2.19    Про міжфракційну групу Миргородської районної ради 8 скликання „Жінка. Мир. Безпека”.
2.20    Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо заходів посилення соціально-трудових гарантій медичних працівників та державної підтримки дітей медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусною хворобою (COVID-19).
2.21    Про звернення депутатів Миргородської районної ради до жителів територіальних громад, суб’єктів господарювання та органів місцевого самоврядування Миргородського району щодо посилення захисту навколишнього середовища та покращення екологічного стану довкілля в районі.
2.22    Про звернення депутатів Миргородської районної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо прозорого перегляду тарифу на розподіл газу для ПрАТ „Гадячгаз”.
2.23    Депутатські звернення.
2.24    Різне.
3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, доповідачів по питаннях, винесених на розгляд пленарного засідання, засоби масової інформації.

Голова районної ради                        Наталія ГИРКА