№21 07.09.2021

Дата: 07.09.2021 15:30

Про скликання восьмої сесії районної ради восьмого скликання

У відповідності до частини 6 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,
з о б о в‘ я з у ю:
1. Скликати восьму сесію районної ради восьмого скликання 17 вересня 2021 року об 11-00 год. у залі засідань районної ради з дотриманням умов карантинного режиму.
2. На розгляд сесії винести наступні питання:
2.1    Про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Миргородської окружної прокуратури.
2.2    Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2021 рік.
2.3    Про Прогноз бюджету Миргородського району на 2022 -2024 роки.
2.4    Про передачу дебіторської і кредиторської заборгованості територіальним громадам Миргородського району по програмі „Власний дім”.
2.5    Про внесення змін до програми забезпечення виконання Миргородською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2021 рік.
2.6    Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування Миргородського району на 2021 рік.
2.7    Про організацію роботи в районі щодо призначення житлових субсидій на опалювальний період 2021-2022 років.
2.8    Про соціальний захист учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей, постраждалих учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих учасників АТО та осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мешкають на території району.
2.9    Про затвердження передавального акту Великобагачанського районного архіву.
2.10    Про списання дебіторської заборгованості по заблокованих рахунках АКАПБ „Україна”.
2.11    Про внесення змін до рішення 3 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання від 24.12.2020 №16 „Про прийняття на балансовий облік Миргородської районної ради автомобіля Citroen Space Tourer HDI 150 MT6 L3 Business”.
2.12    Про погодження надання Державною службою геології та надр України у користування ТОВ „АРАЗАНД” (ЄДРПОУ – 43976378) з метою геологічного вивчення ділянки піску „Ручківська” у Миргородському районі Полтавської області”.
2.13    Про внесення змін до рішення 3 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання від 24.12.2020 №31 „Про делегування повноважень Миргородської районної ради восьмого скликання Миргородській районній державній адміністрації”.
2.14    Про завершення об'єднання населених пунктів: с. Фуглі, с. Запорожці, с. Мокрії.
2.15    Про погодження створення комплексної пам'ятки природи місцевого значення „Стефанівщина”.
2.16    Про погодження зміни меж та розширення ландшафтного заказника місцевого значення „Байраківський”.
2.17    Про затвердження Порядку проведення конкурсу на розроблення символіки Миргородського району.
2.18    Про вступ Миргородської районної ради до асоціації „Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”.
2.19    Про звернення депутатів Миргородської районної ради щодо відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану річки Хорол.
2.20    Депутатські запити.
2.21    Різне.
3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, доповідачів по питаннях, винесених на розгляд пленарного засідання, засоби масової інформації.

Голова районної ради                        Наталія ГИРКА