№25 20.09.2021

Дата: 20.09.2021 15:27

Про оголошення конкуру на розроблення символіки Миргородського району Полтавської області

З метою збереження історичної та культурної спадщини, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, на виконання рішення восьмої сесії районної ради восьмого скликання від 17.09.2021 №17 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на розроблення символіки Миргородського району Полтавської області», відповідно до статей 22, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
зобов’язую:
1.    Оголосити конкурс на створення офіційної символіки Миргородського району (герба та прапора) у відповідності до Положення про проведення конкурсу на розроблення символіки Миргородського району Полтавської області.
2.    Визначити 20 вересня 2021 року днем початку конкурсу.
3.    Утворити комісію з визначення переможця конкурсу (органу місцевого самоврядування територіальної громади) згідно з додатком.
4.    Оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті районної ради.

Голова
       районної ради                                                           Наталія ГИРКА

до розпорядження голови районної ради від 20.09.2021 №25

СКЛАД