№29 25.10.2021

Дата: 25.10.2021 10:18

Про порядок використання земельної ділянки розташованої за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 120 та належить на праві постійного користування Миргородській районній раді

З метою упорядкування використання земельної ділянки розташованої за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 120 та належить на праві постійного користування районній раді і за яку районна рада сплачує земельний податок, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
з о б о в ‘ я з у ю:
    1. Встановити, що з 01.11.2021 р. на територію двору (земельну ділянку) районної ради дозволяється в’їзд та паркування:
    - службових автомобілів районної ради та районної державної адміністрації та їх відокремлених підрозділів (постійно);
    - службових автомобілів міських, селищних та сільських рад району, їх підрозділів (на час виконання особами, що на них прибули, службових обов’язків);
    - автотранспортних засобів депутатів усіх рівнів (на час виконання ними депутатських повноважень);
    - автотранспортних засобів інших суб’єктів, які прибули до районної ради та райдержадміністрації (по запрошеннях, у відрядження, в інших службових цілях);
    - автотранспортних засобів працівників установ, розташованих в адмінбудівлі районної ради (на час виконання службових обов’язків).
    2. З 01.11.2021 р. для проїзду територією двору (земельною ділянкою) в гаражі та виїзду з нього дозволяється рух транспорту орендарів гаражів районної ради (суб’єктів господарювання) та транспорту власників гаражів, розташованих поряд із земельною ділянкою районної ради і не мають іншої можливості заїзду – виїзду із приватних об’єктів, з 8 години до 18 години.
    3. Заборонити: орендарям (суб’єктам господарювання) та приватним власникам гаражів, розташованих поряд із земельною ділянкою районної ради використовувати територію двору (дану ділянку) для паркування транспортних засобів, їх ремонту, а також розташування на ділянці будь-яких інших власних речей, використання сміттєвих баків, електроенергії, води.
    4. Виконавчому апарату районної ради забезпечити контроль за рухом і паркуванням транспортних засобів, зазначених в пунктах 1-3 даного розпорядження.
    5. Дане розпорядження оприлюднити на сайті районної ради та довести до відома усіх осіб, зазначених в пунктах 1-4 даного розпорядження.
    6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Олега КАРАБКУ.

Голова районної ради                                        Наталія ГИРКА