№30 25.10.2021

Дата: 25.10.2021 15:16

Про розроблення районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування Миргородського району на 2022-2024 роки

З метою створення належних умов функціонування органів місцевого самоврядування Миргородського району та ефективного здійснення своїх повноважень депутатами районної ради, для посилення координації та взаємодії органів місцевого самоврядування при вирішенні першочергових проблем соціального, економічного та культурного розвитку району, зміцнення матеріальної бази, впровадження новітніх інструментів цифровізації та публічного адміністрування, вдосконалення кваліфікації посадових осіб та депутатів, керуючись статтею 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”
зобов’язую:
1. Розробити комплексну Програму розвитку місцевого самоврядування Миргородського району на 2022-2024 роки.
    2. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради ЄМЦЮ А. В. забезпечити погодження Програми в порядку передбаченому чинним законодавством та винесення її на розгляд чергової сесії районної ради.
    3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради КАРАБКУ О. Ю.

Голова районної ради                                        Наталія ГИРКА