№3 25.01.2022

Дата: 25.01.2022 15:06

№3 від 25.01.2022 "Про скликання десятої сесії районної ради восьмого скликання"

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
25 січня 2022 року                                                                                                                    №3

Про скликання десятої сесії районної ради восьмого скликання

У відповідності до частини 6 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

з о б о в‘ я з у ю:

1. Скликати десяту сесію районної ради восьмого скликання на 04 лютого 2022 року об 11-00 год. у залі засідань районної ради з дотриманням умов карантинного режиму.
  2. На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миргородського району за 2022 рік.

2.2

Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2022 рік.

2.3

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, прийнятих в міжсесійний період щодо використання коштів районного бюджету Миргородського району.

2.4

Про затвердження Програми забезпечення виконання Миргородською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2022 рік.

2.5

Про забезпечення права на пільговий проїзд окремих категорій громадян -  жителів Миргородського району.

2.6

Про надання в оренду Управлінню соціального захисту населення Миргородської районної держадміністрації гаражного приміщення за дресою: м.Миргород, вул.Гоголя, 120

2.7

Про надання в оренду Миргородському міському Центру надання первинної медичної допомоги  гаражних приміщень за дресою: м.Миргород, вул.Гоголя, 120.

2.8

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у комунальну власність Гадяцької міської територіальної громади індивідуально визначеного нерухомого майна

2.9

Про затвердження списку присяжних Лохвицього районного суду Полтавської області.

2.10

Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій.

2.11

Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.

2.12

Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів.

2.13

Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля.

2.14

Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

2.15

Про звіт голови районної ради.

2.16

Про затвердження плану роботи районної ради на 2022 рік.

2.17

Депутатські запити і звернення.

2.18

Різне.

3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, першого заступника голови районної державної адміністрації, доповідачів по питаннях, винесених на розгляд пленарного засідання, засоби масової інформації.

Голова районної ради                                                   Наталія ГИРКА