№8 10.06.2022

Дата: 10.06.2022 11:38

№8 від 10.06.2022 "Про скликання дванадцятої позачергової сесії районної ради"

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
10 червня 2022 року                                                                                                                    №8

Про скликання дванадцятої позачергової сесії районної ради

На підставі подання Миргородської районної військової адміністрації від 09.06.2022 р. № 971/01.1-41, керуючись статтею 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

з о б о в‘ я з у ю:

1.  Скликати дванадцяту позачергову сесію районної ради восьмого скликання 14 червня 2022 року об 11-00 год. у залі засідань районної ради.
  2.  На розгляд сесії винести наступні питання.
    1.  Про суспільно-політичну ситуацію в Миргородському районі під час дії правового режиму військового стану.
    2.  Про внесення змін до Програми „Територіальна оборона Миргородського району” на 2022 рік.
    3.  Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2022 рік.
    4.  Про затвердження розпоряджень начальника Миргородської районної військової адміністрації, прийнятих в міжсесійний період, щодо використання коштів районного бюджету Миргородського району.
    5.  Про внесення змін до регламенту районної ради.
    6.  Про внесення змін в додаток рішення 9 сесії районної ради № 34 від 17.12.2021 „Про передачу комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад району у власність Миргородської міської територіальної громади”.
    7.  Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради Карабки О.Ю.
    8.  Про внесення змін до структури та штатного розпису виконавчого апарату районної ради.
    9.  Депутатські запити.
    10.  Різне.

3. На сесію запросити начальника Миргородської районної військової адміністрації, його заступників та осіб, відповідальних за підготовку проєктів рішень.

Голова районної ради                                                   Наталія ГИРКА