Гуртківці центру позашкільної освіти отримали подарунки

Дата: 20.09.2022 08:40

Цьогоріч у Миргороді розпочав свою роботу центр позашкільної освіти. Заклад об’єднав три напрямки – туристично-краєзнавчий, екологічний та технічний. Нині його відвідує близько 800 дітей.

Діти вже активно займаються гуртковою роботою. До учасників туристичного гуртка днями завітали гості – голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та начальник міського управління освіти, молоді та спортуТетяна Колибельнік.

Новий навчальний рік розпочали з подарунками від американського фонду Rotary club of Randolph VP та Randolph Sunrise Rotary Club. Наталія Олексіївна привітала дітей зі стартом навчання та передала їм шоломи для активностей, пластирі, медичні аптечки, вологі серветки та індивідуальні санітайзери - все від партнерів з-за кордону.

Керівник центру Віталій Гречаний говорить, така допомога закладу дуже потрібна у щоденній роботі.

Дітвора подарункам радіє і залюбки робить фотозвіт для американських друзів.