У центральній садибі Миргородського району відбувся тематичний захід до Дня міста

Дата: 18.09.2022 11:14

Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, заступник начальника Миргородської РВА Михайло Коркішко долучилися до мітингу, що відбувся в Миргороді 18 вересня у Сквері Козацької слави.

На початку заходу відбулася церемонія покладання квітів по підніжжя пам’ятника козаку.

Державний прапор України урочисто підняли перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин та Герой України, командир 831 бригади тактичної авіації, полковник Олександр Мостовий.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих земляків від початку повномасштабного вторгнення ворога, а це 15 жителів громади.

Формат відзначення Дня міста, як і в усіх громадах Миргородщини, відрізняється від минулих років. Проте громада залишається єдиною у прагненні здолати ворога і щодня своїми добрими справами наближати перемогу.