17 вересня – День рятівника

Дата: 17.09.2022 08:57

Фото без описуШановні рятівники Миргородщини!
Щиро вітаю вас із професійним святом, яке щороку відзначається 17-го вересня.

Тільки самовіддані люди могли обрати професію, яка граничить між небезпекою та спокоєм. Дякую вам за щоденну працю, за допомогу тим, хто цього потребує. Ви тримаєте свій фронт у боротьбі з ворогом, рятуєте життя та приборкуєте стихії. Ви – наші герої, завжди на варті або в епіцентрі подій. Ризикуючи власним життям, ви щодень та щохвилини рятуєте чужі.

Вітаю працівників ДСНС, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, ліквідаторів наслідків надзвичайних ситуацій, а також ветеранів галузі! Вірте у себе так, як віримо в вас ми! Нехай у ваших оселях панує затишок і тепло, хай ваша нелегка праця приносить плоди та відчуття реалізації своєї місії! Перемоги вам на усіх фронтах!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА