Олександр Кривко

Дата: 16.09.2022 19:32

Боронячи Україну від ворога, загинув військовослужбовець ЗСУ, боєць 115 ОМБР, наш земляк із Лохвицької громади КРИВКО Олександр Володимирович.

Він народився 14 жовтня 1982 р.н. у селі Погарщина, навчався у місцевій загальноосвітній школі. У 2001 році закінчив професійно-технічне училище №37 с. Глинськ Сумської області і здобув кваліфікацію тракториста-машиніста с/г виробництва та водія. У 2020 році закінчив навчання у Харківському державному коледжі за спеціальністю «Автомобільний транспорт», здобув кваліфікацію механіка.

Від перших днів війни щиро вболівав за долю України. 13 березня 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України.

У званні солдата служив на посаді старшого оператора протитанкового відділення 3-го механізованого батальйону.

Життя воїна обірвалося 11 вересня 2022 року неподалік села Опитне Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника.

Спокійним і чемним, врівноваженим і доброзичливим пам’ятають Олександра односельчани, друзі та знайомі, відповідальним і надійним – побратими.

Рашисти сіють смерть, а наші захисники, такі як Олександр Кривко, відстоюють майбутнє для України і кожного з нас!

Повік не буде прощення ворогам за заподіяне зло! Перемога буде за нами! Слава Україні!