Олексій Лукаш

Дата: 10.09.2022 11:27

Страшна звістка знову надійшла до нашого краю.

6 вересня 2022 року біля населеного пункту Вовчий Яр Харківської області при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань (внаслідок отримання поранення несумісного з життям) загинув головний сержант - командир відділення взводу радіорозвідки розвідувальної роти, старший сержант Олексій Григорович Лукаш, житель с.Довгалівка Великобагачанської громади Миргородського району, 08.07.1972 року народження.

Олексій Григорович призваний на військову службу за контрактом 27 жовтня 2021 року Полтавським РТЦК та СПП Полтавська обл.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя завжди будуть сильнішими за смерть…
Нехай світла пам’ять про Олексія Григоровича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.
Вічна та світла пам’ять герою!

Джерело - сторінка громади у фейсбук