4 вересня – День підприємця

Дата: 04.09.2022 09:32

Шановна спільнота підприємців Миргородщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке підкреслює ключову роль підприємництва у розвитку національної економіки. На місцевому рівні підприємці наповнюють бюджети, створюють робочі місця, гнучко реагують на зміни в економіці.

Маючи ресурси та беззаперечне бажання допомогти військовослужбовцям збройних сил, добровольчим формуванням, постраждалим та переміщеним особам, саме місцеві підприємці створили і тримають свій міцний фронт. Ваші небайдужі серця допомагають нам усім впевнено йти до перемоги, за що вам щиро дякую.

З нагоди свята бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та злагоди. Успішної реалізації вашим планам і задумам на благо перемоги та розвитку нашого краю, нашої неньки України.

З повагою, голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА