На Полтавщині народним голосуванням обрали ескіз марки «Гадяцьке сафарі»

Дата: 01.09.2022 16:01

Ескіз #9 марки «Гадяцьке сафарі» переміг у народному голосуванні на першу марку воєнного часу для Полтавщини. Близько 6 тисяч людей віддали голос за ескіз, автором якого є викладач Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені Котляревського Олександр Бондаренко.

Ініціювали конкурс на марку «Гадяцьке сафарі» начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, голова обласної ради Олександр Біленький та керівник обласної Укрпошти Юрій Набасов. Виготовити її планують за проєктом «Власна марка».

Попередньо 9 ескізів марок для народного голосування відібрало журі у складі полтавських художників Нато Мікеладзе й Олексія Соболевського, голови правління Полтавського обласного товариства філателістів Михайла Мелліна, а також ініціаторів конкурсу – керівництва Полтавської філії «Укрпошти», облради та ОВА.