Олександр Нерубенко

Дата: 01.09.2022 14:53

Олександр Нерубенко народився 9 червня 1998 року в с.Каплунівка Краснокутського району Харківської області.

З 1 по 7 класи навчався у місецвій школі. Коли Олександру виповнилося 8 років, помер батько. У 2012 році, в свої 14 років, після смерті матері став круглим сиротою. З 2012 року виховувався у сім'ї дядька.

Навчався в Покровській ЗОШ І-ІІ ст. Коломацької районної ради Харківської області. У 2014 році по завершенню 9 класу вступив до Липковатівського коледжу на Харківщині. Коледж не завершив, пішов на військову службу. У 2018 році підписав контракт із ЗСУ.

У 2021 році одружився, цього ж року народилася донька. Разом із дружиною та дитиною проживав у с.Носи Шишацької громади.

Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист України.

Загинув воїн 29 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу с. Ольгіне Херсонської області внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Молодому Героєві було лише 24 роки.