1 вересня – День знань

Дата: 01.09.2022 08:54

Фото без описуДорогі школярі та студенти, педагоги та батьки Миргородського краю!

Першого вересня традиційно розпочинається навчальний процес у закладах освіти. Попри усі труднощі та перешкоди, цей рік не став виключенням, хоча здобувати освіту та надавати освітні послуги ми вимушені, адаптуючись до умов військового часу.

Подекуди далеко від дому та шкільних кабінетів, але з таким же настроєм ми повинні зростити освічених, мудрих та талановитих дітей, патріотів своєї держави. Дітей, які будуватимуть майбутнє вільної, сильної та незалежної держави Україна.

Акцент навчального року 2022-23 – це безпека. Тож нехай він принесе нові знання, уміння та навички, наповнить теплим спілкуванням, відкриє нові горизонти для реалізації усіх можливостей. Хай навчальний рік буде якісним, а найголовніше - безпечним для всіх учасників освітнього процесу.

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА