Олег Перепелятник (загиблий в АТО)

Дата: 29.07.2022 11:16

Народився 1 грудня 1979 р., с. Халимонове, Бахмацький район, Чернігівська область.

На початку березня 2015 року мобілізований на захист України. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Боєць 16-го окремого мотострілкового батальйону, сформованого на Полтавщині. Солдат.

Проживав в с. Тимофіївка, Гадяцький район, Полтавська область. 16 березня 2016 року загинув біля м. Авдіївка Донецької області від кулі снайпера, коли намагався витягнути людину з-під завалу.
Похований у с. Тимофіївка Гадяцького району, Полтавської області.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Перепелятник Олег Миколайович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).