ВОЗНЮК Олександр Олегович

Олександр Олегович

Лохвицька ТГ

(12.01.1992-02.03.2017)

Народився 12 січня 1992 року в с. Тютюнники Чуднівського району Житомирської області.

У 2007 році закінчив 9 класів Бодаквянської ЗОШ Лохвицького району Полтавської області.

Закінчив Лохвицьке медичне училище. Потім вступив до Сумського педагогічного університету і після першого курсу уклав контракт із ЗСУ.

Із 2014 року (під час анексії Криму) служив артилеристом у званні молодшого сержанта у складі 36-ї окремої бригади берегової охорони .

Загинув 2 березня  2017 року поблизу с. Пікузи Волноваського району Донецької області  внаслідок підриву на міні.

Нагороджений орденом УПЦ Київського патріархату «За жертовність і любов до України».

Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Похований 4 березня на Новому кладовищі в с. Новаки Лубенського району.

У загиблого залишилися батьки, брат, сестра та донька.

Занесений до Книги Пам`яті полеглих за Україну https://memorybook.org.ua/3/voznuykmarines.htm

Пам`ятаємо...

Вічна Слава Герою!