Олег Вознюк (загиблий в АТО)

Дата: 29.06.2022 16:33

Молодший сержант, військовослужбовець за контрактом 36-ї окремої бригади морських піхотинців, артилерист  Вознюк Олександр Олегович народився 12 січня 1992 року в с. Тютюнники Чуднівського району Житомирської області.

У 2007 році закінчив 9 класів Бодаквянської ЗОШ та вступив до Лохвицького медичного училища, яке успішно закінчив у 201 році. Того ж року вступив до Сумського педагогічного університету, а після першого курсу уклав контракт на військову службу.

З 2014 року служив у складі 36-ї окремої бригади берегової охорони під час анексії Криму.

Загинув 2 березня  2017 року зунаслідок підриву на міні поблизу Маріуполя.

Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), орденом УПЦ Київського патріархату «За жертовність і любов до України».

Похований 4 березня на Новому кладовищі в с. Новаки Лубенського району.

У загиблого залишилися батьки, брат, сестра та донька.

9 червня 2017 року на приміщенні Лохвицького медичного училища відкрито меморіальну дошку з написом:

«Вознюк Олександр Олегович 12.01.1992 – 02.03.2017. Випускнику Лохвицького медичного училища, бійцю 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ, який загинув, виконуючи священний обов’язок, захищаючи свободу та незалежність України. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Люби Батьківщину свою ти завжди, її не цурайся, бо син її ти. Зі зброєю в серці, з вогнем у руках, Лечу я до тебе, немов білий птах…»