Олександр Ковтун (загиблий в АТО)

Дата: 29.06.2022 09:55

Ковтун Олександр Костянтинович народився 27 квітня 1979 року в селі Черевки Миргородського району Полтавської області. З 1985 року по 1994 рік навчався у Черевківській загальноосвітній школі. З 1994 року по 1996 рік навчався в школі-ліцеї №1 для обдарованих дітей з сільської місцевості на будівельному факультеті, від
технічного університету ім. Кондратюка. Весь час мріяв стати військовим, дуже хотів вступити до військового училища, але з першого разу не склалося.

Повернувся у рідне село де працював в КСП «Україна». Звідси був
призваний на строкову службу Збройних Сил України. З листопада 2014 року перебував в зоні АТО. Старшина, заступник командира взводу роти вогневої підтримки 3-го батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Загинув від ушкодження внаслідок військових дій від вогнепальної та іншої звичайної зброї в місті Авдіївка.