ЧУРІКОВ В.М.

Дата: 29.06.2022 09:42

ЧУРІКОВ Валентин Миколайович

Лохвицька ТГ
Народився 17 травня 1991 у с. Вирішальне Лохвицького району Полтавської області. Закінчив Вирішальненську загальноосвітню школу, Червонозаводське професійно- технічне училище. Пройшов строкову службу у Збройних Силах України, потім служив за контрактом. Після повернення додому працював на кількох підприємствах.

14 лютого 2015 року мобілізований на захист України, учасник антитерористичної операції на Сході України. Командир відділення 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї високомобільної десантної бригади. Молодший сержант. У ході бойових дій отримав множинні осколкові поранення та був госпіталізований.
6 квітня 2016 року помер у військовому шпиталі міста Харкова.
Похований 8 квітня 2016 року у с. Вирішальне Лохвицького району. Без Валентина лишилися дружина Аліна та 6-місячний син Олексій, мама, два брати, чотири сестри.

Указом Президента України № 291/2016 від 04 липня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

5 листопада 2016 року на фасаді Вирішальненської загальноосвітньої школи відкрито меморіальну дошку на честь Валентина Чурікова.