ХІТАЙЛОВ Максим Євгенійович

Максим Євгенійович

Лохвицька ТГ

(07.10.1997-18.02.2020)

Народився 7 жовтня 1997 року в с. Велика Знам’янка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. Проживав у с.Вирішальне Сенчанської громади Миргородського району Полтавської області.

У 2013 році закінчив 9 класів Вирішальненської загальноосвітньої школи, у 2017 році закінчив Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського НТУ ім.Ю.Кондратюка за спеціальністю «Технолог». Був талановитим юнаком - у 2013 році став переможцем конкурсу «Кришталева сова» МОН України. Займався спортом.

Із квітня 2019 року добровільно вступив на військову службу за контрактом у лавах Збройних Сил України. Служив у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. Брав участь в операції обєднаних сил на сході України.
Загинув 18 лютого 2020 року біля населеного пункту хутір Вільний поблизу м. Золоте Попаснянського району Луганської області.

Похований у с.Вирішальне Лохвицької громади Миргородського району Полтавської області.

Указом Президента України №93/2020 від 18 березня 2020 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ  ступеня (посмертно).

На його честь встановлено меморіальні дошки на фасаді Вирішальненської школи та на фасаді будівлі НТУ ім.Ю.Кондратюка у м.Полтава.

Пам'ятаємо...

Вічна Слава Герою!