ГОРОДНІЧЕНКО В.А.

Дата: 29.06.2022 09:24

ГОРОДНІЧЕНКО Віктор Анатолійович

Миргородська ТГ

Народився 19.02.1996 в  селі Покровська Багачка Хорольського району Полтавської області. Закінчив Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Із серпня 2016 року проходив військову службу за контрактом у 81-й окремій аеромобільній бригаді. Був навідником взводу вогневої підтримки 3-ї десантно-штурмової роти військової часини А1493.

Військовослужбовець 28 квітня ніс службу на позиції поблизу села Зайцеве Бахмутського району, отримав кульове поранення в результаті пострілу ворожого снайпера російсько-терористичних сил. Бійцю відразу надали невідкладну медичну допомогу, потім евакуювали до лікарні у Бахмут, пізніше – до Харкова. Після виснажливих операцій він помер у шпиталі 8 травня 2022 року. У загиблого залишилися мама, брат, дружина та маленька донечка. Поховали Віктора Городніченка 12 травня 2022 року у Миргороді на Алеї Героїв.