Сенчанська громада і Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Короленка підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 19.08.2022 14:48
Кількість переглядів: 466

Успішні досвіди заохочують до співпраці все більше територіальних громад. 17 серпня у залі засідань ПНПУ ім.В.Короленка відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Сенчанською сільською територіальною громадою та університетом. 

Професорка Марина Гриньова наголосила, що співпраця із Полтавським педагогічним буде корисною і перспективною для громади: «Сто дві акредитовані освітні програми з педагогічних і непедагогічних спеціальностей, курси підвищення кваліфікації, сертифікатні освітні програми. Ми переконані, що до нас прийдуть мотивовані студенти, а громада отримає компетентних фахівців, які після закінчення ЗВО докладуть максимум зусиль для її розвитку».

Голова Сенчанської громади Миргородського району Наталія Сліпухова розповіла про особливості очолюваної нею сільської територіальної громади, вона підкреслила, що їхня громада – однієї із найбільш спроможних, а освіта у громаді – пріоритетний напрямок діяльності. На території громади 5 шкіл, дитячі садочки, будинок дитячої і юнацької творчості. Громада матеріально підтримує вчителів, належним чином фінансує і дбає про матеріально-технічно забезпечення закладів освіти.

«Ми хочемо підвищити якість освіти у нашій громаді, щоб школярі отримували сучасні конкурентні знання, тому маємо багато ідей щодо нашої співпраці», – наголосила Наталія Сліпухова.

Представникам громади розповіли про можливі аспекти співпраці з університетом, особливості цьогорічної вступної кампанії, презентували освітні програми, специфіку підготовки здобувачів освіти за кожною з них. Під час зустрічі увиразнилося кілька першочергових напрямів співпраці: сприяння у забезпеченні висококваліфікованими кадрами, підвищення кваліфікації учителів громади, профорієнтаційна робота, спільні екологічні, мистецькі проєкти, культурно-дозвіллєві практики.

Згідно Меморандуму, сторони домовилися спільно діяти з метою об’єднання зусиль у вирішенні завдань і проблем науково-дослідної, навчально-методичної діяльності та виховної роботи з учнями, педагогічними, науково­педагогічними працівниками, непедагогічними фахівцями, обміну досвідом, упровадженню інноваційних технологій навчання й виховання в процесі освітньої діяльності та позашкільної роботи, з метою популяризації освітніх програм і послуг Університету, зокрема, щодо стажувань і підвищень кваліфікації вчителів, викладачів й інших категорій педагогічних працівників.

 «Наша зустріч була дуже хорошою і продуктивною. Всі запити і потреби детально обговорили. Адміністрація університету, декани факультетів запропонували цікаві варіанти співпраці, які враховують інтереси обох сторін», – зазначила Наталія Вікторівна.

«Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка чекає як здобувачів освіти на навчання, так і вже досвідчених фахівців на курси підвищення кваліфікації чи сертифікатні програми. Ми хочемо співпрацювати з громадою, ми можемо надавати консультативну допомогу, ми готові враховувати ваші запити під час формування освітніх пропозицій», – підкреслила ректорка Марина Гриньова. 


Джерело - сайт ПНПУ ім.В.Короленка


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора