12 серпня – День молоді

Дата: 12.08.2022 08:33

Шановна молодь Миргородщини!

Цього року вперше своє свято, День молоді, ви відзначаєте разом з усім світом 12-го серпня. Молодість відкриває перед вами усі кордони, показує широкі перспективи для реалізації талантів та здібностей. Тож працюйте над собою, розвивайтеся та будьте корисними для своєї держави.

Я пишаюся молоддю нашого краю! Ви завзяті та наполегливі, добрі та небайдужі, цілеспрямовані та надзвичайно патріотичні. Ви стоїте на боці правди, несете у світ переконання про силу й міць нашої держави, врешті зі зброєю у руках захищаєте свою землю, і найболючіше – віддаєте за неї свої життя. Нам є чому у вас навчитися та що запозичити.

З нагоди свята бажаю зберегти молодість у серці на довгі роки, довести світові, що українська молодь – сильна і незламна, а ще - акумулювати сили на відродження країни після перемоги! Успіхів вам і наснаги, наша молодь!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА