Провели онлайн-зустріч з партнерами

Дата: 08.08.2022 16:37

Миргородська районна рада співпрацює з організацією Rotary club практично від початку війни. З її координатором на місці, миргородцем Олександром Рєпіним за цей час налагоджені партнерські відносини. Він, як активний учасник клубу, сам запропонував співпрацю органу влади районного рівня аби разом допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Так, за фінансової підтримки Rotary club of Randolph VP та Randolph Sunrise Rotary Club було надано благодійну допомогу – понад 100 продуктових наборів переміщеним особам; медичне обладнання, перев’язувальні матеріали, кровоспинні засоби, інструменти, аптечки для надання першої допомоги, препарати для мед.закладів.

Про вже зроблене, а також про заплановані заходи говорили з партнерами у форматі зум-зустрічі. Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка подякувала американцям-членам клубу Rotary за те, що у такий важкий для всіх українців час вони відгукнулися і знайшли можливості аби допомогти.

Загалом спілкування вийшло змістовним та результативним, незважаючи на різницю в часі та мовний бар’єр.