8 серпня – День військ зв’язку та кібербезпеки ЗС

Дата: 08.08.2022 09:35

Шановні службовці військ зв’язку та кібербезпеки!

Вітаю вас із професійним святом! Високо ціную вашу щоденну роботу, яка часто балансує із безпекою. Важко переоцінити роль якісного зв’язку в цей особливий час. Саме зв'язок, технічна основа є запорукою вдалої комунікації та управління всіма підрозділами Збройних Сил. А відтак – і нашого потужного опору країні-агресору.

В умовах війни нам, цивільним, не менше ніж військовослужбовцям варто звертати увагу та інформаційний простір, адже ворог використовує «зброю масового ураження» в просторах інтернету. Проте ми достатньо грамотні щоб відрізнити фейк чи пропаганду від фактів. Наші кібервійська за час повномасштабного вторгнення активно та успішно несуть службу у кіберпросторі, опановують передові технології і вдало користуються ними.

Згадуємо сьогодні ветеранів-зв’язківців, які багато років присвятили своє життя служінню професії. Вшановуємо наших воїнів, які загинули під час виконання службового завдання, та були до останнього вірні Україні.

З нагоди свята бажаю усім службовцям успіхів у подальших військових операціях. Разом до перемоги!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА