7 серпня - День Повітряних Сил ЗСУ

Дата: 05.08.2022 15:56

Фото без описуШановні військовослужбовці Повітряних Сил України!

Кожного ранку, прокидаючись, ми дякуємо вам та всім Збройним Силам за новий день, віримо у силу та міць української армії та розуміємо, що знаходимося вже на крок ближче до перемоги. Тож напередодні свята Повітряних Сил ЗСУ адресуємо особовому складу бригади тільки найкращі та найщиріші слова вдячності і вітання.

З кожним днем ми стаємо на крок ближче до перемоги. Але водночас ми розуміємо наскільки важкою і непомірною для всіх українців є ціна миру. Кожного дня нас жахають новини про те, що на війні з ворогом ми втрачаємо своїх героїв. Із болем у серці ми згадуємо тих, кого немає з нами. Вічна пам'ять нашим співвтчизникам, які загинули виконуючи бойові завдання та захищаючи нашу свободу й незалежність.

Ваша висока майстерність та фахове виконання завдань - це гарант обороноздатності нашої держави, безпека нас та наших дітей. Ви тримаєте наше небо, а ми вам обіцяємо тримати тил.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

З повагою,