Привітали зі святом авіаторів

Дата: 05.08.2022 15:34
Кількість переглядів: 873

Фото без описуНапередодні професійного свята захисників повітряних кордонів – Дня Повітряних Сил ЗСУ - представників бригади тактичної авіації, що базується у центральній садибі Миргородського району, привітали зі святом.

Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник Миргородської районної військової адміністрації Віталій Дяківнич та секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій відзначили представників особового складу почесними грамотами та подякували за службу.

Хвилиною мовчання згадали усіх, хто втратив життя на війні, захищаючи нас від російського вторгнення.

Принагідно передали авіаторам від Миргородської райради та Миргородської РВА благодійну допомогу від американських організацій Rotary club of Randolph VP та Randolph Sunrise Rotary Club. У пакунку - спальні мішки та самонадувні коврики для того аби покращити умови несення бойових чергувань.

"Висока майстерність та фахове виконання завдань особовим складом бригади тактичної авіації- це гарант обороноздатності нашої держави, безпека нас та наших дітей." - відзначила голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора