Лохвицькі шахісти підтримали ЗСУ

Дата: 03.08.2022 11:13

За ініціативою Лохвицької ради ветеранів і підтримки Лохвицької територіальної громади у Лохвиці відбувся шаховий турнір, присвячений Всесвітньому Дню шахів.

У змаганнях узяли участь 10 гравців, з них 7 дорослих і 3 дітей. У напруженій боротьбі шахісти здобули такі результати:

І місце – Ярослав Карась, вихованець шахового клубу м. Лохвиці,

ІІ місце – Ігор Лобецький,

ІІІ місце – КМС з шахів Віктор Семеренко.

Жіночу частину шахістів представляла Галина Десавенко з Вирішального.

Долошко Богдан, Іваненко Владислав, Максютенко Богдан стали наймолодшими учасниками змагань. Найбільше очок серед юнаків здобув Владислав Іваненко. Переможці і призери турніру нагороджені дипломами Лохвицької міської ради.

Напередодні змагань учасники створили призовий фонд. Любитель шахів Володимир Степанович ЗІНЧЕНКО і голова ради ветеранів, депутат Миргородської районної ради Володимир Миколайович СЕВАСТЬЯНОВ також долучилися до формування фонду. Таким чином було зібрано 2960 грн. За згодою учасників грошовий збір передано у фонд зміцнення ЗСУ.

На ці кошти закуплені три акумулятори для зарядки мобільних телефонів бійців, які воють під Бахмутом.

Учасники і організатори змагань висловлюють подяку волонтерам і особисто Олегу ГОРДІЯНУ за доставку важливого вантажу на передову.

ТРИМАЙМОСЯ РАЗОМ! ПІДТРИМУЄМО ЗСУ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Олександр КУЗЬМЕНКО, голова федерації шахів Лохвицької територіальної громади