Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки до Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 09:52

Шановні жителі Миргородського району!

Сьогодні, у День хрещення Київської Русі, ми з вами вперше відзначаємо День Української Державності. Це свято акцентує увагу на історії українського державотворення від найдавніших часів і до сучасності, утверджує кращі традиції зародження паростків свободи і незалежності та практики захисту її від ворогів.

В усі буремні часи, коли хтось дозволяв собі поставити під сумнів існування України як держави, наші воїни зі зброєю в руках, ціною крові відстоювали це право для себе та всіх наступних поколінь. І зараз наш народ, який налічує понад тисячу років державності, доводить свою незламність та береже свободу як найвищу цінність.

Ми пам’ятаємо усіх, хто жертовно поклав свої життя на вівтар свободи та незалежності. Ми вистояли не раз, і зробимо це зараз. Хай наша єдність, повага до своїх власних духовних надбань та віра у серці рухає нас вперед до перемоги. Адже українці – незламні та непереможні.

З Днем Української Державності!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА