Сергій Гоков

Дата: 01.07.2022 14:00
Кількість переглядів: 386

Фото без опису

3 квітня провели в останню дорогу жителя Великосорочинської громади ГОКОВА Сергія Вікторовича. 

Він пройшов нелегкий життєвий шлях, та не дивлячись на всі складнощі і виклики долі, зумів зберегти свою людяність, честь, мужність та стати по істині Великою Людиною. Народився 25 січня 1997 року. Закінчивши Ковалівську школу, почав пошук шляху до свого призвання, отримав освіту за спеціальністю електроавтомеханіка, багато працював.

У 2017 році пішов на строкову службу до Президентського полку після чого зрозумів, що хоче нести службу своїй державі та розпочав військову кар'єру, в якій і досяг великих успіхів. Став учасником Операцій Об'єднаних Сил на сході України, отримав звання сержанта, став справжнім професіоналом своєї справи. Отримав Нагрудний знак "Ветеран війни" та «Козацький хрест 3 ступеня». Займав посаду Командира відділення спеціального призначення сил спеціальних операцій. Став учасником миротворчої місії в Демократичній Республіці Конго та отримав Медаль від Організації Об'єднаних Націй за участь в миротворчій місії. Був нагороджений Нагрудним знаком сил спеціальних операцій "Вовк 4 ступеня".

В період повномасштабного вторгнення ворога, виконував завдання зі спеціальної розвідки на території Харківської та Дніпропетровської областей.

1 березня потрапив в засідку, отримав поранення, не зважаючи на ворожі обстріли, продовжив виконання спеціального завдання і врятував сім'ю бойового побратима від неминучої загибелі.

18 березня Указом Президента був нагороджений Медаллю від Президента "За військову службу Україні".

31 березня під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині у віці 25-ти років сержант Сергій Гоков загинув. У нього залишилися два старших брати та сестра. Вічна пам’ять про нього залишиться у наших серцях. Герої не вмирають.

Він був вірним другом для своїх братів не по крові, а по духу, завжди приходив на допомогу, вмів підтримати і розвеселити, це була справжня душа компанії, яка приносила тільки радість і добро у цей світ. Та безпощадна війна забрала брата, вірного друга, дорогу серцю людину, пишуть на сайті Великосорочинської селищної ради. 

Ми ніколи не забудемо нашого захисника, Героя України, який віддав своє життя захищаючи свободу свого народу. Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю нашого Захисника, гідного сина незламного українського народу.

Не забудемо. Не пробачимо.

Вічна пам'ять і вічний спокій нашому Герою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора