Благодійна допомога - закладам охорони здоров'я

Дата: 22.07.2022 11:59

Миргородська районна рада передала благодійну допомогу закладам охорони здоров’я від Rotary club of Randolph VP та Randolph Sunrise Rotary Club. З представником цієї організації, миргородцем Олександром Рєпіним маємо налагоджену співпрацю практично від початку війни.

На цей раз передали медичне обладнання, зокрема для травматологічного відділення, а також - перев’язувальні матеріали, кровоспинні засоби, інструменти, аптечки для надання першої допомоги, медичні препарати.

Засоби медичного призначення адресували для Миргородської станції екстреної допомоги №4 та КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування». За словами головних лікарів, асортимент використають для потреб місцевих пацієнтів та внутрішньо переміщених осіб.

Відеосюжет Міської телестудії "Миргород" про подію можна переглянути за посиланням