У Шишацькій лікарні планового лікування працюють лікарі, які переїхали з Харкова

Дата: 14.07.2022 15:42

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України багато лікарів були змушені залишити рідні міста, свої робочі місця в пошуку безпеки. Нині у Шишацькій лікарні планового лікування, як повідомила директор комунального закладу, депутатка Миргородської районної ради Маргарита Хорольська, працюють два лікарі з числа внутрішньо переміщених осіб. Це – лікар-анестезіолог Ольга Юрченко і лікар-інтерн Владислав Соколовський. Обоє - із Харкова, працевлаштувалися в реанімаційному відділенні.

Ольга Петрівна взялася на добровільних засадах ще й чергувати в лікарні. У мирному житті лікарка працювала в залізнодорожній лікарні Харкова, в хірургічному відділенні. Має більше п’ятнадцяти років стажу. В Шишаки приїхала просто з нічного чергування, під час ворожих бомбардувань. У громаді родина лікарки влаштувалася за допомогою рідних, які раніше виїхали з Харкова. На новому місці відразу «прижилася», знайшла професійне порозуміння з хірургами. Лікар володіє навиками інноваційних регіонарних методів знеболення та анестезії. Завдяки тому, що лікарів-анестезіологів в лікарні тепер аж три, оперативні втручання можуть проводитися у будь-який час доби. Ольга Петрівна вдячна за теплий прийом не тільки новим колегам, але й загалом жителям громади, з якими зустрілася тут. Однак... У гостях добре, але всі думки - про рідний дім... Бажаємо нашій крані – Перемоги! Щоби всі змогли повернутися до своїх домівок, у свої колективи, до звичного, як виявилося, найщасливішого життя!

За матеріалами сторінки "Життя Шишацької громади" у соц.мережах