Олександр Науменко

Дата: 14.07.2022 13:38
Кількість переглядів: 57

13 червня у Сагайдацькому старостинському округу відбулася сумна подія. Жителі Сагайдака, представники влади і військовослужбовці зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню путь Олександра Науменка.

Олександр народився у Будапешті, в сім’ї військового. Після повернення до України родина проживала в Миргороді, де й минули дитинство та юність майбутнього захисника України. Здобув шкільну освіту, технічну і опанував мирну професію – став трактористом. Потім була строкова служба у військах протиповітряної оборони. Повернувся у званні старшого сержанта і сів за кермо трактора.

Минуло десятиріччя - і Олександру довелося залишити мирну професію, бо в Україну прийшла війна. У 2015 році чоловік став на захист Батьківщини у складі 92-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завданні зокрема у місті Щастя Луганської області. Був поранений.

Повернувся у мирне життя, до своєї професії. На превеликий жаль, не надовго. Обов’язок чоловіка, громадянина, воїна покликав Олександра знову – коли 24 лютого росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Цього разу війна забрала його назавжди… У солдата не витримало серце.

Це сталося раптово. В одну мить обірвалося життя 47-річного чоловіка, якого вдома – в Сагайдаку, Миргороді – чекали родина, друзі, знайомі. Це сталося несподівано і для його побратимів. Прощаючись з Олександром, вони відзначили мужність чоловіка, відповідальність, порядність. Не кожен готовий двічі пройти через пекло. А він був готовий. Поховали захисника України у Сагайдаку. 


Джерело - сайт Шишацької селищної ради 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора