КОЛОГРИВИЙ Олександр Олександрович

Олександр Олександрович

Гадяцька ТГ

(06.08.1994-07.07.2022)

Народився 6 серпня 1994 року у селі Ціпки Гадяцького району Полтавської області.

Навчався у Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі. У мирному житті працював у ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво».

14 червня 2022 року був призваний до лав ЗСУ, зарахований до складу оперативно-тактичного угрупування "Соледар". Служив старшим солдатом 24 ОМБр ім. Данила Галицького на посаді снайпера військової частини А4084.

Загинув 7 липня 2022 року під час виконання завдання за призначенням в районі населеного пункту Івано-Дар'ївка Донецької області внаслідок артилерійського та танкового обстрілів противником, отримавши поранення несумісні з життям.

Похований у рідному селі Ціпки.

Пам'ятаємо...

Вічна Слава Герою!

Запис про воїна на платформі "Меморіал Пам'яті"  https://www.victims.memorial/people/oleksandr-kolohryvyi