Проведення засідань ОМС у дистанційному режимі - роз'яснення та шаблони документів

Дата: 12.07.2022 08:56

Фото без описуЕксперти Програми DOBRE підготували вебінар на тему: "Проведення засідань ОМС у дистанційному режимі".

За результатами вебінару експерти поділились презентацією, де докладно висвітлені аспекти:

• наявності правових підстав проведення засідань місцевої ради, виконкому та депутатських комісій у дистанційному режимі, обставини, що виключають застосування такого режиму та ризики його застосування;
  • обов’язкові умови та вимоги, яких необхідно дотримуватись, під час проведення дистанційного засідання;
  • повноваження сільського, селищного, міського голови з цих питань.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ (PDF, 10 МБ)

Також експерти надали для використання роз’яснення та шаблони документів:

- Порядок внесення змін до Регламенту місцевої ради порядку проведення дистанційного засідання, у т.ч.:

• приклад змін у Регламент;
  • ідентифікація особи, яка бере участь у засіданні колегіального органу;
  • щодо можливості та порядку забезпечення участі третіх осіб;
  • щодо порядку повідомлення про дистанційне засідання та ознайомлення з проектами відповідних актів;
  • встановлення та фіксація результатів голосування;
  • порядок набуття чинності рішеннями, прийнятими в дистанційному режимі та доступ до матеріалів такого засідання;
  • оформлення рішення;
  • організаційні питання та технічне забезпечення.

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН

- Шаблон рішення ради «Про внесення змін до Регламенту ради затвердження порядку проведення засідань ради в дистанційному режимі»

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН

- Шаблон рішення ради «Про затвердження Тимчасової інструкції з обліку, зберігання та використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію у раді, а також її виконавчих органах в умовах воєнного стану»

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН

- Нотатки для головуючого щодо Порядку ведення засідання ради у дистанційному режимі.

Джерело: https://decentralization.gov.ua/news/15199