Привітали зі святом поліцейських

Дата: 04.07.2022 15:53

З нагоди Дня Національної поліції у Миргородському райвідділі службовців привітали зі святом. Відкрив урочисті збори начальник Миргородського райвідділу поліції ГУНП в Полтавській області, підполковник поліції Віталій Ярмолюк.

На початку хвилиною мовчання вшанували усіх Героїв, загиблих за Україну з початку військового вторгнення. Далі - перейшли до вітань.

Вітали особовий склад голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич та перший заступник міського голови Миргорода Олександр Острянин.

Почесними грамотами районної ради, районної військової адміністрації, міської ради та відділу поліції відзначили тих, хто має успіхи у службі.

Довідково: свято День Національної поліції відзначається в Україні всьоме. Cвято встановлено згідно з указом Президента від 4 квітня 2018 року.

Після Революції гідності в українському суспільстві виникла потреба у реформуванні правоохоронної системи. Для проведення реформ влада вирішила використати досвід Грузії. Восени 2014 року було представлено концепцію реформування Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалося створення Національної поліції замість міліції.

2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію», а 4 липня на Софійській площі у Києві склав присягу перший штат Національної поліції.

Близько місяця Національна поліція працювала у тестовому режимі. Другим містом, де поліцейські вийшли на вулиці, став Львів, а третім – Одеса.

Поступово проєкт почав реалізовуватись і в інших містах. Весь цей процес зайняв рік.

Наразі Україна живе в умовах повномасштабного вторгнення Росії. Співробітники Національної поліції відіграють важливу роль у протистоянні українського народу збройній агресії. Вони не лише стежать за порядком, а й допомагають евакуювати жителів регіонів, де ведуться бойові дії, виявляють диверсантів та колаборантів, а також розслідують військові злочини окупантів. Крім того, співробітники Нацполіції займаються пошуками зниклих людей, зокрема дітей.